SIKEREINK
a 2004/2005-ös tanévben

2004. nov. 15. A Vörösmarty Mihály Általános Iskolában megrendezett városi mesemondó versenyen Belovai Renáta III. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Cselovszkiné Parázs Cecília
2004. nov. 23. A Városi Sportgála Akadályversenyen iskolánk csapata II. helyezést ért el.
Csapatvezetők: Kakuszi Jánosné, Börcsök Abigél
Felnőtt csapattagok: Szeberényi Klára, Hulmann Zsolt
2004. dec. 2. A Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny városi fordulójában:
- 6. évfolyamon Kopasz Péter IV. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Sziroviczáné Zábrák Ildikó
- 8. évfolyamon Dér Julianna IV. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Aranyi Ildikó
2004. dec. 11. A III. Piarista-Kupán(Általános Iskolai Teremlabdarúgó Torna)csapatunk II. helyezést ért el. Felkészítő: Kiss János (szülő)
2005. jan. 19. A Bábel Szövegértési Versenyen az angol nyelv I. kategóriájában (nem tagozatos) a következő eredményeket érték el iskolánk tanulói:
- Ofori Attah Patrik 8. osztályos tanuló IV. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Hovanyecz Tamásné
- Kósa Andrea 8. osztályos tanuló V. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Süli Zakar Mariann
- Huber Máté és Reisz Tamás 7. osztályos tanulók IV. helyezést értek el. Felkészítő tanár: Hovanyecz Tamásné
2005. jan. 31. A Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium matematika versenyén Füzesy Krisztina "Kiváló feladatmegoldó"címet nyert. Felkészítő tanára: Plaukity Zsuzsanna
2005. febr. 14. Iskolánk nagyszabású labdarúgó tornát rendezett a Piarista Gimnázium tornatermében I. Zrínyi Labdarúgó Torna címmel.
Az eseményt megtisztelte Joób Márton kenus világbajnok, volt Zrínyis tanuló.
Kiss János 7.b osztályos tanuló a torna legjobb kapusa lett.
Szervező, edző: Kiss János szülő
2005. febr. 17. A Somogyi-könyvtár Gyermekkönyvtára által meghirdetett „Mély a Tiszának a széle…” c. irodalmi pályázaton:
- Darvas Dániel 5.b oszt. tanuló I. helyezést ért el.
- Czékus Claudia 5.b oszt. tanuló V. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Balogh Kinga
Kiemelkedő teljesítményükért oklevélben részesültek: Berkeszi Áron, Kiss Csanád, Márton Alexandra.
2005. febr. 19. A 2004-2005. évi Sakk Diákolimpia Szeged Városi Döntőjén felső tagozatos lánycsapatunk III. helyezést ért el.
Csapatversenyben iskolánk:
"A" csapata II.
"B" csapata VI.
"C" csapata VII.
vegyes csapata IX. helyezést ért el.
"A" csapat: Barócsi Ádám, Papp Árpád, Nádházi Norbert 3.b osztályos tanulók.
"B" csapat: Bodai Enrico, Kopschitz Kristóf, Purosz Leonidasz 3.b; Gyulai-Nagy Zoltán 2.a osztályos tanulók.
"C" csapat: Hulmann Kristóf 3.b, Tóth Levente 3.a; Kancsár Regő, Gyulai-Nagy Szuzina 1.b osztályos tanulók.
2005. febr. 21. A Weöres Sándor Általános Iskolában megtartott Weöres-kupa sakkversenyen lánycsapatunk II. helyezést ért el.
2005. márc. 3. A Fő Fasori Általános Iskola Móra Ferenc Olvasóversenyén Várhidi Zsóka 3.b osztályos tanuló I. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Lakatos Jenőné
Homolya Péter 4.b osztályos tanuló III. helyezést ért el, valamint I. - Kitűnő meseolvasó címet nyert. Felkészítő tanára: Farkas Bernadett.
2005. márc. 12. A 2004-2005. évi Sakk Diákolimpia Megyei Döntőjén a 3-4. korcsoportos lányok között III. helyezést ért el: Barhács Eszter, Juhász Bianka 7.b; Kovács Edina 6.a osztályos tanulók.
2005. márc. 12. A Zrínyi Ilona Matematika Verseny Megyei/Körzeti Fordulójában a 4. osztályosok között Homolya Péter III. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Farkas Bernadett
2005. márc. 18. A Városi Számítástechnika versenyen az 5-6. osztályosok között III. helyezést ért el: Csányi Máté és Szalai Attila.
A 7-8. osztályosok versenyében I. helyezett lett: Dénes Péter és Füzesi Frigyes. Felkészítő tanára: dr. Pitrik Józsefné
2005. márc. 20. A Rókusvárosi II. Sz. Általános Iskolában rendezett Városi Matematika Versenyen Homolya Péter 4.b osztályos tanuló I. helyezett lett. Felkészítő tanára: Farkas Bernadett

A lap tetejére